Informace

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

LEGO Technic 42068 Letištní záchranné vozidlo

Záruka: 24 měsíců

Stav zboží: Nová, nikdy nehraná a neotevřená stavebnice

Rok výroby: 2017

Počet dílků: 1094

Více informací

Skladem - ihned k odběru

3 999 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice LEGO 42068 Technic – Letištní záchranné vozidlo. Je to model 2v1 lze ho přestavit na hasičské vozidlo, má 1094 dílků. Vhodné pro děti 10-16 let.

Tato autentická replika skutečného letištního hasičského vozu obsahuje kombinaci červené, černé a šedé barvy, funkční mechanismus výsuvného ramene, čtyřválcový motor s pohyblivými písty, velkou kabinu řidiče s detailní přístrojovou deskou, zpětná zrcátka, prostor pro skladování vybavení, řízení se dvěma poháněnými nápravami, dvojitou zadní nápravu a mohutné pneumatiky. Tento model lze také přestavět na Hasičské záchranné vozidlo. Užiješ si tak dvojnásobek stavění a hraní! 2 v 1 - hasičské vozidlo

Letištní záchranné vozidlo lze přestavit na hasičské vozidlo s dalšími úžasnými funkcemi

  • Prohlédni si autentickou kombinaci červené, černé a šedé barvy.
  • Ovládej pohyblivé rameno a nasměruj vodní dělo tak, jak jen budeš chtít.
  • Vylepši si tuto sadu pomocí Motorové sady 8293 Power Functions (není součástí) a získáš motorizované rameno a funkční varovné majáčky.
  • Model 2 v 1 je možné přestavět na Hasičské záchranné vozidlo.
  • Letištní záchranné vozidlo (s nataženým ramenem) měří přes 42 cm na výšku, 45 cm na délku a 15 cm na šířku, a 17 cm na výšku, když je rameno zatažené.
  • Hasičské záchranné vozidlo (s nataženým ramenem) měří přes 31 cm na výšku, 55 cm na délku a 13 cm na šířku, a 14 cm na výšku, když je rameno zatažené.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: