Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

LEGO Technic 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245

Záruka: 24 měsíců

Stav zboží: Nová, nikdy nehraná a neotevřená stavebnice

Rok výroby: 2015

Počet dílků: 2793

Více informací

Skladem - ihned k odběru

11 499 Kč s DPH

Více informací

Postav si silný Mercedes-Benz Arocs3245!

A ted vyšplhej do kabiny siláka Mercedes-Benz Arocs 3245! Je to velký a robustní model 2 v 1 z řady LEGO Technic, vybavený autentickými podrobnými prvky a funkcemi. Součástí dodávky je velký motor ze sady Power Functions: spust ho a uved do chodu vyspělý hydraulický systém, který ovládá celý komplex poháněných funkcí. Můžeš pohybovat všemi směry hydraulickou rukou, rozevírat a svírat drapák, vysouvat vzpěry, nebo zvedat a spouštět sklápěcí korbu! Dvojit řídící náprava, dvojitý diferenciální náhon a plně nezávislé zavěšení zajištují dokonalou manévrovatelnost. Přičemž po odklopení kabiny řidiče se zpřístupní detailně provedený 6-válcový motor s pohyblivými písty. Otevři dveře kabiny a najdeš podrobně zpracovaný interiér s palubní deskou, modrými sedadly a volantem s logem Mercedes-Benzu. Tento pečlivě propracovaný model na rok 2015 je vybaven i výsuvným ramenem ruky, 4 odpruženými nápravami, zdvojenými pneumatikami na obou zadních nápravách, odklápěcím víkem zádi, výstražnými majáčky a zpětnými bočními zrcátky. Pro dokonalý dojem je použita autentick bílá, šedá a černá barevnost a model korunuje ikonická hvězda Mercedes-Benzu. A jestli nemáš toho stavění ještě dost, můžeš si dát další výzvu a přestavět model na stavební nákladák Mercedes-Benz.

  • Součástí dodávky je velký motor ze sady Power Functions: spust ho a uved do chodu vyspělý hydraulický systém, který ovládá celý komplex poháněných funkcí.
  • Dále dispunuje: zdvojenými pneumatikami na obou zadních nápravách, odklápěcím víkem zádi, výstražnými majáčky a zpětnými bočními zrcátky, Dvojitá řídící náprava, dvojitý diferenciální náhon a plně nezávislé zavěšení, 6-válcový motor s pohyblivými písty

25 dalších produktů ve stejné kategorii: