LEGO Ninjago 70738 Poslední let Odměny osudu

Záruka: 24 měsíců

Stav zboží: Nová, nikdy nehraná a neotevřená stavebnice

Rok výroby: 2015

Počet dílků: 1214

Počet minifigurek: 9

Více informací

Skladem - ihned k odběru

4 499 Kč s DPH

Více informací

Pozor platí pro všechny Nindža hrdiny! Všichni na palubu Odměny osudu a vzhůru do vzdušného souboje s Morrem, nejhorším z Přízraků a Mistrem větru! Prohlédni si části téhle ikonické lodi z řady LEGO NINJAGO - například demontovatelný střešní díl, ve kterém je Nyina skládací dílna a létající motorka. Lod zvedni na držáku, rozvin plachty pákovým mechanismem a vyraz do bitvy. Vyhni se klapajícím čelistem a švihajícímu ocasu přízračného draka a zaútoč palbou z trojitých kanónů. Vztyč dvojhlavnové harpunové dělo a tím aktivuj funkci transformace pohonu. Vypust létající motorku, abys odrazil Morrova přízračného nindžu a hrozivé Skreemery. Musíš před těmito zlodušskými Přízraky ochránit meč vzduchu.

  • Obsahuje 9 minifigurek s výzbrojí a příslušenstvím: Lloyd, Nya, Cole, bojový Wu, Morro, Mistr čepele Bansha, Mistr tětivy Přízračný lučištník, Mistr kosy Ghoultar a přízračný nindža Spyder.
  • Paluba Nindža Odměna osudu se během chvilky změní na letecké vozidlo. Disponuje 4 nastavitelnými plachtami, 2 kanóny s municí, skládací dílna, otočné dvojité hrapuny, sklápěcí střecha, do detailu propracovan vnitřní místnost, Nyina skládací dílna a létající motorka, hrneček, prvky sýra, Nindža čepele a další prvky.
  • Morosův drak obsahuje sedlo a má pohyblivou hlavu s čelistí, pohybliv křídla a nohy, ocas je také pohyblivý.
  • Další doplnky: 2 minifigurky skreemerů s banánem, synamitem a dýkou
  • výzbroj: katana, meč, hůlku, dvojité čepele a další.
  • Příslušenství: Paruku pro Lloyda, Nya a Cola

29 dalších produktů ve stejné kategorii: